Yeşilkent Mah. Ahmet Arif Cad. 1297 Sk. No:11/13 Kat: 3 Esenyurt / İSTANBUL
trende

seffaf silikon ekstrafor

seffaf silikon ekstrafor

Şeffaf silikon ekstrafor

Seffaf silikon ekstrafor,Yüksek dayanıklılık ve esnekliğe sahip ince ve hafif yüksek kaliteli TPU lastik. Kullanıcıya rahat kenarlar sağlayarak ve aynı zamanda dayanıklılığı artırarak giysi ürünlerini iyileştirir. Target, GAP, H&M ve daha fazlası gibi dünya çapında sayısız marka tarafından güvenilmektedir. Kendinden pudralı yapısı sayesinde dikiş makinelerinde pudralama gibi işlemlere gerek duymadan rahatlıkla yürür. Ekstrafor ve büzgü için idealdir.

Şeffaf lastik ekstrafor

Seffaf silikon ekstrafor,Esnek kumaşlarda omuz dikişi vs de kullanıldığında kumaşın esnemesini engeller. Ayrıca esnek büzgü yapmak içinde kullanılır. Kıyafetlerde askıya takmak içinde kullanılır.

Silikon lastik imalatı

Ürünlerimizin imalatında dünyaca kabul görmüş olan, güvenilir ve bilinen markaların ürünleri kullanılmaktadır. Ürünlerimizin imalatında herhangi bir katkı maddesi kullanılmadığı için sağlık ve doğa dostudur.

Silikon Lastik 

(şeffaf ekstrafor / silikon lastik), nefes alabilen özelliğe sahiptir, anti allerjiktir (yanma, kaşınma, kızarıklık yapmaz), anti-kanserojendir, insan sağlığına zararlı hiçbir madde (sülfür, arsenik, formalin, kurşun, vs.) içermez, Prolast (şeffaf ekstrafor / silikon lastik), 130°C ye kadar ısıya dayanıklıdır.

Şeffaf silikon lastik 

( Şeffaf ekstrafor / silikon lastik ) ; hazır giyim,iç çamaşırı,mayo ve ev tekstili alanlarında ekstrafor,askı,askılık ve her tür lastik yerine kullanılmaktadır. kullanılan silikon lastik, ev tekstilinde de fitted çarşaflarda lastik olarak kullanıldığında ürünün dayanıklılık ve kalitesini arttırmaktadır.

Şeffaf silikon ekstrafor Kullanım Alanlarıseffaf silikon ekstrafor

Seffaf silikon ekstrafor, hazır giyim,iç çamaşırı,mayo ve ev tekstili alanlarında ekstrafor,askı,askılık ve her tür lastik yerine kullanılmaktadır.

Özellikle örme konfeksiyonda (penye ve triko) omuz dikişlerinde ekstrafor olarak
kullanılan silikon lastik, ev tekstilinde de fitted çarşaflarda lastik olarak kullanıldığında ürünün dayanıklılık ve kalitesini arttırmaktadır.

Örme Konfeksiyonda, İç Çamaşırı Alanında , Dalgıç Kıyafeti, Mayo ve Bikini Alanında kullanılmaktadır İstenilen ebat ve esneklikte şeffaf lastik üretimi yapılır. dar dokuma, şeffaf ekstrafor, silikon lastik

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. Aras tekstil dedi ki:

  Ürün kaliteniz için teşekkürler çok memnun kaldık

  1. satekstekstil dedi ki:

   tesekkur ederiz ..

 2. Cebrail dedi ki:

  Gerçekten Cook beğendik her zaman sizinle çalışmak istiyorum
  İ Like your products glad you 🙏

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: