Yeşilkent Mah. Ahmet Arif Cad. 1297 Sk. No:11/13 Kat: 3 Esenyurt / İSTANBUL
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

sateks tekstil,sahip olduğu tasarım gücü ile müşterilerine beklentilerinin ötesinde seçenekler sunarken diğer yandan, hız esneklik ve koşulsuz kalite anlayışı ile ile etik değerler ve sosyal sorumluluk prensiplerinden ödün vermeksizin değer yaratmayı amaçlar.

sateks tekstil olarak Müşteriyi hissedip, anlık ihtiyaçlara uygun, zamansız tasarımlar yaparak müşterinin vazgeçilmez üreticisi olmayı bir kültür haline getirdik. ve politikalarımıza uygun olarak tüm süreçlerimizin en etkin şekilde işleyişinin sağlanması için bir takım olarak çalışarak, Dünya çapında kaliteli ürünlerde ilk akla gelenlerden olmayı ve Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

dünyayı bizler ve sevdiklerimiz için daha yaşanabilir hale getirmek; çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine ve doğru noktada değerlendirmelerine olanak verecek sistemleri oluşturmak. Bilginin değerinin farkında olmak ve bilginin güvenilirliğini şirket içinde kolay ve etkin paylaşımını,

şirket dışına karşı güvenliğini sağlamak. Bölümler arasındaki yatay iş akışlarını hızlandırmak ve hedefe yönelmek amacıyla müşteri memnuniyetini geliştirip yıllar içerisinde üretim kapasitesini artırmış olup teknoloji yatırımlarına her daim devam etmektedir.

Misyonumuz

Faliyet gösterdiğimiz her alanda temel değerlerimiz çerçevesinde, güvenilir ve kaliteli üretim bilincimizi müşterilerimize sunmak.

Vizyonumuz

Araştırmacı ve inovatif yatırımlar yaparak hayalleri gerçeğe dönüştürümek. Önde gelen firmalar arasında yer alarak üretken, yaratıcı ve sürekli gelişen bir yapıya sahip olmak.

Temel Değerlerimiz

Doğaya ve topluma saygı bizim en temel değerimizdir.  Etik çalışma bilinci, kaliteli üretim, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı bir işletme anlayışı.

DEĞERLERİMİZE GÖNÜLDEN BAĞLIYIZ.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: